Jackets

Sort By:
Show:
Display:
 
Short jacket made of linen. ..
4,900 ден. 4,410 ден.
Ex Tax: 3,737 ден.
A short denim jacket with pockets and a big application on the back. ..
9,800 ден. 8,820 ден.
Ex Tax: 7,475 ден.
Палто со необична кројка на која е додадена мрежа со апликации. Закопчувањето е на патент. ..
Enquire about price
3/4 ракав шанел крој, златна свила од кој предниот дел е обложен со везена свила. ..
Enquire about price
Палто како сако со карнер, сечено околу половина, изработено од чипка. Моделот може да се изработ..
Enquire about price
..
Enquire about price
Кожно плато, на предната страна обложено со шљокици, со должина до мали колкови. Палтото е со ракав..
Enquire about price
Изгледајте професионално, а притоа задржете го дамскиот изглед. Палто-сако изработено од кепер со ка..
Enquire about price
За дамите кои се спремни за стилски шок, модната куќа „Елена Лука“ им препорачува да ја збогатат сво..
Enquire about price
Уникатно палто што е дел од колекцијата “Fashion Force”. Внесете нов дух во вашата гардероба и напра..
Enquire about price
Луксузно палто составено од микс од висококвалитетни материјали: кадифе, штоф и вештачко крзно врз к..
Enquire about price
Уникатно палто што го истакнува струкот со стилизирана висока руска јака и неповторлива рустична ком..
Enquire about price
Безвременско парче што заслужува долго време да биде дел од вашата гардероба. Микс од материјали (чо..
Enquire about price
Дадете му на вашиот аутфит современ и кул изглед со палто изработено од кожа во комбинација со еко к..
Enquire about price
Палто изработено од сатен и вештачко крзно, украсено со сребрени нашивни ленти и камчиња внесени во ..
Enquire about price
Short jacket made of linen. ..
4,900 ден. 4,410 ден. Ex Tax: 3,737 ден.
A short denim jacket with pockets and a big application on the back. ..
9,800 ден. 8,820 ден. Ex Tax: 7,475 ден.
Палто со необична кројка на која е додадена мрежа со апликации. Закопчувањето е на патент. ..
3/4 ракав шанел крој, златна свила од кој предниот дел е обложен со везена свила. ..
Палто како сако со карнер, сечено околу половина, изработено од чипка. Моделот може да се изработ..
Кожно плато, на предната страна обложено со шљокици, со должина до мали колкови. Палтото е со ракав..
Изгледајте професионално, а притоа задржете го дамскиот изглед. Палто-сако изработено од кепер со ка..
За дамите кои се спремни за стилски шок, модната куќа „Елена Лука“ им препорачува да ја збогатат сво..
Уникатно палто што е дел од колекцијата “Fashion Force”. Внесете нов дух во вашата гардероба и напра..
Луксузно палто составено од микс од висококвалитетни материјали: кадифе, штоф и вештачко крзно врз к..
Уникатно палто што го истакнува струкот со стилизирана висока руска јака и неповторлива рустична ком..
Безвременско парче што заслужува долго време да биде дел од вашата гардероба. Микс од материјали (чо..
Дадете му на вашиот аутфит современ и кул изглед со палто изработено од кожа во комбинација со еко к..
Палто изработено од сатен и вештачко крзно, украсено со сребрени нашивни ленти и камчиња внесени во ..