Short Dress

 

Краток и ефектен фустан што соодветствува за коктел забава или удобен дневен аутфит со кој лесно ќе може да ги извршувате вашите секојдневни обврски. Сивата боја и интересно дезенираниот материјал ви го олеснуваат комбинирањето со аксесоари.

Product Code: 901JL0223
Enquire about price
Details
Fabric 70% Rayon, 20% Polyester, 10% Elastane
Color Gray
Care Dry Cleaning

Write a review

Your Name:


Your Review: Note: HTML is not translated!

Rating: Bad           Good

Enter the code in the box below: