Short Dress "Lila"

 

Секоја вистинска дама тежнее кон тоа да изгледа елегантно и софистицирано. „Елена Лука“ ги исполнува вашите желби. Краток фустан изработен од сатен со едноставен, но ефектен крој со апликација од тантела дополнително навезена со камчиња и мониста.

Моделот може да се изработи по Ваша мерка.

Product Code: 901LS1623
Enquire about price
Details
Fabric 80% Polyester, 20% Polyamide
Color Dark Green
Care Dry Cleaning

Write a review

Your Name:


Your Review: Note: HTML is not translated!

Rating: Bad           Good

Enter the code in the box below: