Short Dress "Lila"

 

Впечатлив краток фустан изработен од фини материјали во незаменливата црна боја и дизајн што вашето модно претставување ќе го направи незаборавно. Носете го овој фустан со потпис од модната куќа „Елена Лука“ на некоја од свеченостите што ви претстојат.

Моделот може да се изработи по Ваша мерка.

Product Code: 901NK0381
Enquire about price
Details
Fabric 60% Rayon, 35% Polyester, 5% Elastane
Color Black
Care Dry Cleaning

Write a review

Your Name:


Your Review: Note: HTML is not translated!

Rating: Bad           Good

Enter the code in the box below: