Pants "Golden Reins"

 

Тесни златни свилени панталони со закопчување на преклоп со ЕЛ копче.

Уникатна креација, дел од колекцијата „Златни узди“ SS2014.
Проверете ги деталите и на другите модели од колекцијата - кликнете тука.

Product Code: 903NK0440
Enquire about price
Details
Fabric 100% Silk
Color Golden
Care Dry Cleaning

Write a review

Your Name:


Your Review: Note: HTML is not translated!

Rating: Bad           Good

Enter the code in the box below: