Dress / Shirt

 

Фустан / кошула изработен од свила во лежерен бохо стил. Ракавите се транспарентни, како и задниот дел што паѓа лелеаво. Ова парче ставете го во вашите секојдневни комбинации во денови кога имате потреба да изгледате шик.

Моделот може да се изработи по Ваша мерка.

Product Code: 905NK0139
Enquire about price
Details
Fabric 100% Silk
Color Cream
Care Dry Cleaning

Write a review

Your Name:


Your Review: Note: HTML is not translated!

Rating: Bad           Good

Enter the code in the box below: